Naprawy bieżące

Nasz serwis zawsze odpowiada na aktualne potrzeby naszych klientów. Usługi jakie oferujemy, polegają na usunięciu wady w pojeździe, na podstawie szybkiej i precyzyjnej diagnozy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz wiedzy technicznej.

Zespół najlepszych fachowców oceni stan Państwa auta, by następnie skonsultować z Państwem zakres naprawy oraz cenę usługi.

Naprawy wykonywane w naszym serwisie polegają na usuwaniu usterek przy zastosowaniu części oryginalnych oraz zamienników o porównywalnej jakości.

W zależności od potrzeb klienta wybieramy optymalne rozwiązanie, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo.

Podczas wizyty u nas klient bezpłatnie otrzymuje informacje o stanie technicznym pozostałych podzespołów w pojeździe, a także o koszcie ewentualnej naprawy.

Oferujemy szeroki wachlarz części najwyższej jakości, które służyć będą przez kolejne lata. Każda z niespodziewanych awarii zostanie przez nas zdiagnozowana i usunięta, a jeśli wymagać będzie dłuższej pracy – otrzymacie Państwo samochód zastępczy.

Dbamy o każdego z naszych klientów, dlatego naprawy bieżące wykonujemy szybko i bez zbędnych utrudnień. Doświadczony zespół naszej firmy gwarantuje wysoką jakość usług, dzięki czemu samochód stanie się jak nowy.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi różnego typu:

 • komputerową diagnostykę silnika,
  komputerową diagnostykę wszystkich podzespołów w pojazdach,

 • wymianę opon,
  wymianę klocków hamulcowych,
  wymianę oleju,

 • wymianę tarcz hamulcowych,
  wymianę filtrów powietrza,
  wymianę amortyzatorów,

 • wymianę tłumików,
  wymianę paliwa,
  wymianę elementów zawieszenia,

 • wymianę  rozrządu,
  wymianę akumulatora,
  regulację zaworów,

 • wymianę  filtrów przeciwpyłkowych.
  wymianę wycieraczek,
  a także inne usługi, w zależności od potrzeb klienta.

Dyrektywa GVO

Zgodnie z prawem ustanowionym przez Komisję Europejską odpłatne naprawy i przeglądy w okresie gwarancyjnym można wykonywać także w serwisach nieautoryzowanych bez utraty gwarancji.

Certyfikat Jakości DEKRA

Certyfikat Dekra przyznawany jest za utrzymywanie wysokich standardów w przedsiębiorstwie. Wybierając naprawę w naszym serwisie blacharsko lakierniczym zagwarantują Państwo swoim pojazdom przywrócenie stanu sprzed awarii, a także zapewnią wygodę i bezpieczeństwo podczas dalszej jazdy.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naprawą i usunięciem szkody komunikacyjnej.