Montaż i serwis LPG

Nowoczesne Instalacje LPG są coraz bardziej wydajne i gwarantują kierowcom sprawne działanie pojazdów. Nie powodują utraty mocy ani poważnych usterek silnika. Dbając o świadomą decyzję montażu takiej instalacji prowadzimy konsultacje i odpowiadamy na wszelkie pytania Klientów. Zapewniamy, że wykonywane przez nas usługi są całkowicie bezpieczne i nie spowodują skutków ubocznych. Dzięki współpracy z firmą LPG TECH oraz BRC, będącymi liderami rynku, mamy pewność, że oferowane przez nas instalacje są najwyższej jakości.

Wieloletnie badania i testy dowiodły, że nasi dostawcy mają najlepszą jakość dzięki czemu ich produkty zyskały zaufanie wielu serwisów samochodowych oraz kierowców.  Systemy LPG, które instalujemy są kompletne i nie wymagają zakupu dodatkowych części, a ich zamontowanie możliwe jest praktycznie we wszystkich silnikach benzynowych każdej marki. Korzystając z tego typu produktów chcemy dbać o naszych klientów oraz zagwarantować im jak najdłuższą jazdę i ogromne oszczędności.

Dyrektywa GVO

Zgodnie z prawem ustanowionym przez Komisję Europejską odpłatne naprawy i przeglądy w okresie gwarancyjnym można wykonywać także w serwisach nieautoryzowanych bez utraty gwarancji.

Certyfikat Jakości DEKRA

Certyfikat Dekra przyznawany jest za utrzymywanie wysokich standardów w przedsiębiorstwie. Wybierając naprawę w naszym serwisie blacharsko lakierniczym zagwarantują Państwo swoim pojazdom przywrócenie stanu sprzed awarii, a także zapewnią wygodę i bezpieczeństwo podczas dalszej jazdy. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naprawą i usunięciem szkody komunikacyjnej.