Serwis samochodów

Oferujemy pełen zakres usług serwisowych. Wyposażyliśmy warsztat w najnowsze narzędzia oraz urządzenia diagnostyczne, które pomagają nam w precyzyjnym określeniu przyczyn usterki. Po dokonaniu diagnozy konsultujemy z Państwem każdy kolejny krok, co sprawi, że samochód stanie się jak nowy za ustaloną kwotę. Prace serwisowe w naszym warsztacie są wykonywane sprawnie i szybko. Jesteśmy przygotowani do obsługi większości marek osobowych, dostawczych oraz aut terenowych z napędem 4×4.

Każdy samochód przechodzi u nas kompleksową diagnostykę. Posiadamy dostęp do oryginalnych części samochodowych oraz ekonomicznych zamienników o porównywalnej jakości. Dbamy o zadowolenie Klientów dlatego sprawdzamy działanie wszystkich podzespołów mechanicznych każdego samochodu, który odwiedzi nasz serwis. Doświadczony zespół firmy WP Motors gwarantuje wysoką jakość przeprowadzonych napraw.

W naszym serwisie mechanicznym przeprowadzamy między innymi:

 • Diagnostykę komputerową

  Komputerową Geometrię kół

 • Naprawę układów wydechowych

  Naprawę instalacji elektrycznych

 • Diagnostykę i naprawę układów hamulcowych

  Diagnostykę i naprawę zawieszenia

 • Wymianę kompletu rozrządu

  Wymianę sprzęgła oraz koła dwumasowego

 • Test i wymianę akumulatora

  Regulację luzu zaworowego

 • Wymianę uszczelki pod pokrywą zaworów

  Wymianę Oleju oraz filtrów

  Serwis Opon

Dyrektywa GVO

Zgodnie z prawem ustanowionym przez Komisję Europejską odpłatne naprawy i przeglądy w okresie gwarancyjnym można wykonywać także w serwisach nieautoryzowanych bez utraty gwarancji.

Certyfikat Jakości DEKRA

Certyfikat Dekra przyznawany jest za utrzymywanie wysokich standardów w przedsiębiorstwie. Wybierając naprawę w naszym serwisie blacharsko lakierniczym zagwarantują Państwo swoim pojazdom przywrócenie stanu sprzed awarii, a także zapewnią wygodę i bezpieczeństwo podczas dalszej jazdy.

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naprawą i usunięciem szkody komunikacyjnej.