Ubezpieczenie OC AC

Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów w naszej ofercie znalazła się możliwość ubezpieczenia samochodów w ryzyku OC, AC, NNW i Assistance. Współpracując z największymi Towarzystwami Ubezpieczeń Komunikacyjnych dajemy możliwość wyboru oferty najbardziej dopasowanej do Państwa wymagań.

Posiadając wykwalifikowany personel jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ubezpieczenie pojazdu na konkurencyjnych warunkach. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego też odpowiadamy na Państwa potrzeby i konsultujemy każdy kolejny krok.

Jak kupić ubezpieczenie?

  1. wejdź na stronę kup.fitcasco.com.pl
  2. wpisz token:WPMTWPMAAARH
  3. kup ubezpieczenie

Dyrektywa GVO

Zgodnie z prawem ustanowionym przez Komisję Europejską odpłatne naprawy i przeglądy w okresie gwarancyjnym można wykonywać także w serwisach nieautoryzowanych bez utraty gwarancji.

Certyfikat Jakości DEKRA

Certyfikat Dekra przyznawany jest za utrzymywanie jak najlepszych standardów w przedsiębiorstwie. Wybierając naprawę w naszym serwisie blacharsko lakierniczym zagwarantują Państwo swoim pojazdom przywrócenie stanu sprzed kolizji, a także zapewnią wygodę i bezpieczeństwo podczas dalszej jazdy. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naprawą i usunięciem szkody komunikacyjnej.