sa

 

 

WP Motors
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.

z siedzibą w Gdańsku ul.Jabłoniowa 2

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego

przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,

VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

pod numerem KRS: 0000536942,

kapitał zakładowy 1400000 PLN,

NIP: 583-314-54-69, REGON: 221556670

 

da

WP Motors


80-180 GDAŃSK

ul. Jabłoniowa 2,

Tel. 58 322 11 85

Fax 58 322 10 55

NIP: 583-314-54-69

e-mail: salon@wpmotors.pl

 

Zapraszamy
serwis:

poniedziałek-piątek: 8.00-18.00
sobota: 8.00-14.00

salon:
poniedziałek-piątek: 10.00-18.00
sobota: 10.00-14.00


Pomoc drogowa

509 327 763

 

Paweł Michalik
Dyrektor Operacyjny
kom. 508 002 500
pawel.michalik@wpmotors.pl

 

Michalina Idczak

Recepcja - usługi F&I

Tel. 58 322 11 85
salon@wpmotors.pl

 

Salon:

 

Daniel Trzeszan

Kierownik Sprzedaży

kom. 731 746 660
daniel.trzeszan@wpmotors.pl salon@wpmotors.pl

 

Serwis:
 

Krzysztof Malinowski
Kierownik Serwisu

Doradca serwisowy

kom. 509 327 768
krzysztof.malinowski@wpmotors.pl
serwis@wpmotors.pl


Sebastian Dzienisz

Doradca Serwisowy

sebastian.dzienisz@wpmotors.pl serwis@wpmotors.pl

 

Jarosław Krzemianowski
Kierownik serwisu
blacharsko-lakierniczego

Doradca serwisowy ds. klikwidacji szkód
komunikacyjnych

kom. 509 327 763
jaroslaw.krzemianowski@wpmotors.pl
szkody@wpmotors.pl

 

Karol Gomuła

Dorada serwisowy
ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

karol.gomula@wpmotors.pl
szkody@wpmotors.pl

 

Piotr Matczak

Dorada serwisowy
ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

piotr.matczak@wpmotors.pl
szkody@wpmotors.pl


 

formularz


Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami,

lub mają jakiekolwiek pytania, prosimy o wypełnienie

poniższego formularza. Nasz konsultant

skontaktuje się z Państwiem jak tylko będzie to możliwe:

 

imię i nazwisko
firma
tel. kontaktowy
adres e-mail:
Treść zapytania: